Готелі Балаклави:

Стисла інформація
Номера 3-х категорий
Расположен в 50 метрах от берега моря
Стоимость за сутки от 450 до 900 грн . Вартість бронювання відсутня
Опис:
Гостевой Дом KuprInn расположен в самом центре Балаклавы в 50 метрах от берега моря. Из окон открывается великолепный вид на Балаклавскую бухту и древнюю генуэзскую крепость Чембало. К услугам наших гостей представлены уютные 2-х местные номера «Люкс» с балконами и балконной мебелью, два 4-х местных номера «Студия», 2-х комнатные апартаменты, оборудованные кухней и уютный ресторан. Гостевой Дом утопает в зеленых зарослях бамбуковой рощи.

Стисла інформація
Готель на 17 комфортабельних номерів. Знаходиться в Балаклавській долині.. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель Діоніс пропонує для розміщення 17 різних за рівнем номерів готельного комплекса. Вишуканий дизайн, поєднаний з комфортністю, гостинністю та відмінний серсів проведе на Вас чудове враження. Усі номера мають окремий вхід, євроремонт, нові меблі, обладнані кабельним телебаченням, індивідуальною системою кондиціонування та опалення, холодильниками, суміщеними санвузлами з душовими кабінками та біде.

Стисла інформація
Готель на 22 номера. Розташований на березі Балкалвської бухти.. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель збудований у 2006 році на березі унікальної Балаклавської бухти. Готель повністю автономний: цілодобове забезпечення гарячою та холодною водою. Дизайн та інтер'єр кожного номера – це особливий стиль та кольор, а також повна відповідність міжнародним стандартам. У кожному номері: спліт-система, телевізор, телефон, доступ до Інтернет, у тому числі Wi-Fi, холодильник, міні-бар, сейф. У ванній кімнаті: ванна, туалет, німецька косметика. До вартості кожного номера додан сніданок.
 
 

Справа Ads
Трансфер в аэропорт на такси бизнес класса - фиксированные тарифы
Трансфер в аэропорт на бизнес такси >>>