Готелі Миколаївкі:

Стисла інформація
Приватний гостьовий будинок у Миколаївці.
Номери категорій Стандарт і Напівлюкс. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Гостьовий будинок Casa Oliva розташований в п. Миколаївка, одному з найбільш екологічно чистих курортних селищ Кримського узбережжя. Він відкрився в серпні 2011 року, в 50 метрах від берега моря.

Стисла інформація
Готель Апельсин розташована в Миколаївці в 200 метрах від галькового пляжу. Готель надає номери класів люкс, напівлюкс по ціною від 1600 грн до 8800 рублів на добу.. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель Апельсин розташована в Миколаївці в 200 метрах від галькового пляжу. Готель надає номери класів люкс, напівлюкс по ціною від 1600 грн до 8800 рублів на добу.

NA    
Стисла інформація
NA. Вартість бронювання відсутня
Опис:
NA

Стисла інформація
70 номерів
Розташована в 3 хвилинах від пляжу Вартість за добу від 760 до 3420 RUB. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Туристичний готель Чайка розташований в центрі курортного селища Миколаївка в Криму. Готель знаходиться в 3 хвилинах пішки від моря. До послуг гостей 70 комфортних номерів, в кожному номері санвузол, душ, гаряча і холодна вода цілодобово, кабельне телебачення, холодильник, кондиціонери. До послуг гостей готелю, також, дитячий майданчик, більярд, тенісний стіл і комфортна їдальня.
 
Николаевка — популярный курорт, который отличается демократичностью цен и простой публики и развлечений. Если Вам хочется чего-то большего, то проведите свой отдых в выбрать пансионаты Ялты — здесь у вас будет все, что душа пожелает: вечно-зеленый парк, свой пляж, бассейн и СПА-центр, услуги питания и заказ экскурсий.
 

Справа Ads
Отель на берегу моря. Ресторан, спа, парк. Акции. Успей забронировать!
Доступные цены. Бассейн, спа, ресторан. Акции. Бронируй сейчас!
Luxury отель на берегу моря в Алуште - отдых круглый год! Множество развлечений. Спеши бронировать!