Гостиницы Партенита:

Стисла інформація
Готель Фламінго в Партеніті. 33 номери різної категорії. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Гостиница Фламинго находится в посёлке Партенит у подножья медвежья горы. Два галечных пляжа находятся в 15 минутах пеший ходьбы. Для гостей приготовлены 33 номера разной ценовой категории, Которые оборудованый всем необходимым для комфортного отдыха. Гостиница предлагает гостям следующие услуги: парковка, крытый бассейн, комната досуга, кафе, экскурсии, детскую комнату и Wi-Fi.

Готелі Партеніта

 

Курортне селище Партеніт розташовано між Ялтою і Алуштою. Воно відоме своїми гальковими пляжами, чистим повітрям і парками. Сюди зручно добиратися з Симферополя. Крім того, з Партеніту можна поїхати в найближчі курортні міста, відправитися на екскурсію або морську прогулянку. Пропонуємо також почитати про пляжі Утесу https://hotel-mechta.com/plyazhi.

Головні пам'ятки Партеніта:

  • Аю-Даг, або Ведмідь-гора, біля підніжжя якої розташоване селище. Цей вулкан, що не прокинувся, став однією з головних кримських визначних пам'яток, і у гостей Партеніта є можливість прогулятися на вершину гори за зручною стежкою;
  • парк Айвазовського – зразок садово-паркового мистецтва з пам'ятниками і фонтанами, оливковим гаєм і багатими квітниками, тінистими лавочками та альтанками, затишними кафе і прекрасною набережною;
  • Музей Каменя, що складається з дивних експонатів – на території санаторію «Крим»;
  • палац княгині Гагаріної. Знаходиться на мисі Плака, куди з Партеніту можна дійти пішки;
  • палац Карасан, або садиба Раєвських. Примітний красивими фасадами, кожен з яких виконаний в своєму стилі. Розташований на території парку, де знаходиться найбільший на чорноморському березі гай італійських піній.

Відпочити в Партеніті можна, оселившись в готелях Majestic, Nord, Salvador, Au-Dag Resort & SPA, «Європа» та інших, а також в міні-готелях, гостьових будинках і санаторіях.


Справа Ads
Трансфер в аэропорт на такси бизнес класса - фиксированные тарифы
Трансфер в аэропорт на бизнес такси >>>