Готелі Чернівці:

Стисла інформація
Оновлений після реконструкції історичної будівлі ХІХ сторіччя "Palace Hotel", сьогодні готель "Київ", вже більше як 100 років приймає мандрівників.

. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель розташований в центрі міста. Будівля готелю є пам'яткою архітектури. Номерний фонд складає 83 комфортабельних номери різних категорій. У готелі є ресторан, сауна, перукарня.

Стисла інформація
З готелю всього за 5 хвилин можна дістатися до центру міста та залізничного вокзалу, а за 15 хвилин аеропорту та автовокзалу. Поряд з готелем в 5 хвилинах розташований міський пляж річки Прут.. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель Кайзер розташований в старій частині міста Чернівці. У готелі 15 комфортабельних номерів класу люкс і напівлюкс. На території працює ресторан з літнім майданчиком. У меню ресторану страви української та європейської кухні.

Стисла інформація
Готель розташований в центрі міста Чернівці. Номери трьох категорій. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель Корал розташована в історичній частині Чернівців. У всіх номерах готелю є кольорові телевізори, душові кабіни (в люксах - ванна і біде), холодильник, письмовий стіл, кімната-гардероб, кондиціонер. До послуг гостей - бар-ресторан з блюдами української кухні, конференц-зал, фінська сауна і турецька парна, більярдний зал, масажний кабінет.

Стисла інформація
Готель розташований в центрі міста Чернівці. 150 номерів трьох категорій.. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель зручно розташований в діловому центрі міста. Досвід, набутий протягом багатьох років, дозволяє об'єднувати якість послуг з помірними цінами. До послуг гостей готелю - затишні номери, з вікон яких відкривається чудова панорама на місто і передмістя. Ресторан готелю по праву вважається одним з кращих закладів української кухні в регіоні.
 
Если Вы приехали на отдых в Черновцы, то можете остановиться не только в гостинице, но и в частном секторе, либо снять квартиру в Черновцах. Черновцы — весьма живописный город, а прогулка по его улочкам оставить самые приятные воспоминания.
 

Справа Ads
Гостиница на берегу моря. Комфортные номера. Доступные цены. Ресторан, свой пляж. Звоните!
Новые комфортные номера. Парковка, конференц зал, кафе. Бронируйте.
Отель "Одесский дворик" - самый известный отель в Одессе! Комфорт и уют по доступной цене!
Трансфер в аэропорт на бизнес такси >>>