Готелі Чернівці:

Стисла інформація
Готель розташований в центрі міста Чернівці. 150 номерів трьох категорій.. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель зручно розташований в діловому центрі міста. Досвід, набутий протягом багатьох років, дозволяє об'єднувати якість послуг з помірними цінами. До послуг гостей готелю - затишні номери, з вікон яких відкривається чудова панорама на місто і передмістя. Ресторан готелю по праву вважається одним з кращих закладів української кухні в регіоні.

Стисла інформація
Готель розташований в центрі міста Чернівці. Номери трьох категорій. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель Корал розташована в історичній частині Чернівців. У всіх номерах готелю є кольорові телевізори, душові кабіни (в люксах - ванна і біде), холодильник, письмовий стіл, кімната-гардероб, кондиціонер. До послуг гостей - бар-ресторан з блюдами української кухні, конференц-зал, фінська сауна і турецька парна, більярдний зал, масажний кабінет.

Стисла інформація
Оновлений після реконструкції історичної будівлі ХІХ сторіччя "Palace Hotel", сьогодні готель "Київ", вже більше як 100 років приймає мандрівників.

. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель розташований в центрі міста. Будівля готелю є пам'яткою архітектури. Номерний фонд складає 83 комфортабельних номери різних категорій. У готелі є ресторан, сауна, перукарня.

Стисла інформація
З готелю всього за 5 хвилин можна дістатися до центру міста та залізничного вокзалу, а за 15 хвилин аеропорту та автовокзалу. Поряд з готелем в 5 хвилинах розташований міський пляж річки Прут.. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель Кайзер розташований в старій частині міста Чернівці. У готелі 15 комфортабельних номерів класу люкс і напівлюкс. На території працює ресторан з літнім майданчиком. У меню ресторану страви української та європейської кухні.
 
Если Вы приехали на отдых в Черновцы, то можете остановиться не только в гостинице, но и в частном секторе, либо снять квартиру в Черновцах. Черновцы — весьма живописный город, а прогулка по его улочкам оставить самые приятные воспоминания.
 

Справа Ads
На выезде из Ровного - Три звезды - отличный выбор, комфортные номер, доступные цены!
Новые комфортные номера. Парковка, конференц зал, кафе. Бронируйте.
Диана - тихий и уютный отель на 10 номеров - приятные цены