Готелі Ворохта:

Стисла інформація
Готель розташований у Ворохті. Номери різних категорій.. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель Ворохта розташувалася в однойменному селищі Ворохта, що знаходиться на території Карпатського природно-національного парку. Готель являє собою триповерховий корпус на 16 номерів різних класів. На території є кафе та автостоянка.

Стисла інформація
Готель у Ворохті на 24 номери.. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель розташований в самому серці українських Карпат в селищі Ворохта. На території готелю протікає невелика гірська річка, що також створює додатковий затишок і комфорт для хорошого відпочинку. До послуг гостей комфортні номери, колиба, лазня, більярдна, прокат гірськолижного спорядження.

Стисла інформація
Готель знаходиться в Косівському районі. Номери 4-х категорій.. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель Легенда Карпат розташований в Карпатах, в Косівському районі. Наш готель - це дерев'яні котеджі, розраховані на 29 номерів різних категорій. На території також є ресторан, спорткомплекс, музей.

Стисла інформація
Котеджний комплекс на гірськолижному курорті Ворохта, з власним рестораном і зеленою територією.. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель Хатки Руслани розташований в курортному селищі Ворохта. Готель складається з 7 котеджів, виконаних в ексклюзивному стилі. На території є ресторан Донечко, охоронювана автостоянка. Гості можуть скористатися сауною, спортивними майданчиками, бізнес-послугами.


Справа Ads
Новые комфортные номера. Парковка, конференц зал, кафе. Бронируйте.
Диана - тихий и уютный отель на 10 номеров - приятные цены
На выезде из Ровного - Три звезды - отличный выбор, комфортные номер, доступные цены!
Отдых в Карпатах >>>
Трансфер в аэропорт на бизнес такси >>>