Готелі Черкас:

Стисла інформація
Готель Нива працює з 1982 року. Номерний фонд - 60 номерів.. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель Нива розташована в Черкасах в районі автовокзалу, аеропорту. Готель являє з себе п'ятиповерхова будівля і працює з 1982 року. Номерний фонд 60 номерів 3-х категорій.

Стисла інформація
Номери 5-ти категорій. Готель розташований у сосновому лісі на окраїні міста. Вартість за добу від 329 до 1159 грн. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель Україна є один з найкращих готелів міста Черкаси. До Ваших послуг 44 готельних номера категорії люкс зі всіма зручностями. Номера обладнані кондиціонером, міні-баром, телевізором, телефоном, ванною кімнатою або душовою кабінкою. У ропорядженні гостей ресторан, фінська сауна, конференц-зала, боулінг та казіно. Свободна Wi-Fi зона.

Стисла інформація
Готельний комплекс "Дніпро" розташований в центрі міста Черкаси, відомого своїм героїчним минулим. Реконструйований у 2000 році комплекс став затишним місцем відпочинку як для туристів, так і бізнесменів і політиків.. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готельний комплекс розташований в центрі міста Черкаси. Номерний фонд складає 72 номери різних категорій. На території працює ресторан, конференц-зал.Ресторан готелі відомий не тільки естетикою дизайну, а й неповторною українською і європейською кухнею.
 
 

 
Отличная гостиница в Черкассах >>>