Готелі Коблево:

Стисла інформація
База отдыха расположена в 40 км от Одессы и 80км от Николаева.. Вартість бронювання відсутня
Опис:
База отдыха расположена у самого берега Черного моря в 500-х метрах от развлекательного центра курорта Коблево. Отдыхающие у нас проживают в 2-х, 3-х, и 4-х местных номерах. На территории базы отдыха Океан находится: бар, дискотека, где Вы сможете провести прекрасно время, детская площадка для детей.

Стисла інформація
Расположен в 100 метрах от моря. 21 номер двух категорий.. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Отель Черное море представляет собой 4-х этажное, которое построено в 2009г. Расстояние до моря всего 100 метров. К услугам гостей - 16 номеров люкс, 5 номеров категории апартаменты, кафе, автостоянка и круглосуточный продуктовый магазин.

Стисла інформація
База отдыха Березка отличается от других баз курорта Коблево большой обособленной территорией с сосновым парком, не очень многолюдным пляжем, просторными номерами. Вартість бронювання відсутня
Опис:
База отдыха расположена в Коблево в сосновом бору в 30 метрах от песчаного пляжа. База отдыха состоит из одного нового современного корпуса и небольшого количества деревянных и каменных домиков старой формации. Лечебный воздух моря, спокойствие и тишина парка помогут вам расслабиться и прекрасно отдохнуть.Коблево є одним з відомих курортів Миколаєвської області. Містечко розташоване на узбережжі Чорного моря, з Миколаєва до нього можна добратися менш ніж за годину власним транспортом, або ж на орендованому авто. Крім того, до Коблева слідкують маршрутні таксі від Миколаєва, також можна дістатися курорту з інших міст, що розташовані неподалік. Все це робить Коблево привабливим не тільки для туристів, що приїздять на відпочинок на море https://hotelcalifornia.com.ua/otdyh-v-koblevo з далеких областей, але й для тих, хто воліє провести вікенд на пляжі.

Через високий рівень популярності у Коблеві легко знайти житло за своїми потребами. Часто бронюють готелі Коблева, які надають туристам змогу оселитися в комфортних та сучасних номерах, а також користуватися різноманітними додатковими послугами — насамперед безкоштовною мережею Wi-Fi та басейном, якщо він є на території. Серед інших популярних послуг можна згадати користування мангалом для смаження мяса та овочів, шезлонги на власному пляжі готелю (у випадку, якщо пляжна смуга належить цьому отелю), різноманітні розваги, анімація для дітей тощо.

Серед популярних готелей Коблева є зміст згадати наступні:

  • «Brazil Hotel»;
  • «Апельсин»;
  • «California»;
  • «Салют»;
  • «Кокос»;
  • «Vital Park»;
  • «De La Vita»;
  • «Пальміра».
 
 

 
Отель в Коблево >>>