Готелі Бердянська:

Стисла інформація
Отель на берегу моря в Бердянске. Номера 3-х категорий.. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Отель Арле расположен в Бердянске в 20 м от моря. В отеле 20 комфортабельных номеров 3-х категорий. На территории отеля гости могут посетить изысканный ресторан, а также воспользоваться услугами сану, кальянной и т.д.

Усі курорти Запорізької області виходять на узбережжя Азовського моря, і Бердянськ не є виключенням. Як районний центр з історією, що нараховує декілька століть, місто має що показати будь-якому туристу. Місцеві пам`ятки культури деякі туристичні фірми рекомендують переглянути під час окремої екскурсії.

Окрім історії та архітектури, місто Бердянськ відоме ще й неабияким розвитком рибальства, а отже, і місцеві мешканці, і туристи мають змогу суміщувати відпочинок на морі із рибальством. Влітку проводяться фестивалі, які присвячені саме вилову риби, тому любителям цього виду відпочинку варто розраховувати свої відпустки відповідно до часу проведення таких заходів. На санаторно-курортне лікування в Україні краще приїжджати у Сергіївку.

Місцеві та дикі пляжі Бердянська є переважно піщаними, а отже, сподобаються дітлахам. Подекуди потрібно шукати неглибокі місця, але в цілому можна сказати, що вода на пляжах Бердянська швидко прогрівається влітку і буде до вподоби усім відпочиваючим. Щодо розміщення на відпочинку, то в Бердянську більша частина готелів розташована близ узбережжя. Звісно, ціна розміщення зростає в злежності від того, як близько готель до моря, але якісний сервіс цілком це компенсує.

Наш каталог пропонує до вашої уваги готелі Бердянська. Обирайте готель та сміливо рушайте у подорож!

 
 

Справа Ads
На выезде из Ровного - Три звезды - отличный выбор, комфортные номер, доступные цены!
Новые комфортные номера. Парковка, конференц зал, кафе. Бронируйте.
Диана - тихий и уютный отель на 10 номеров - приятные цены