Готелі Полтави:

Стисла інформація
Агентство Poltava City здає подобово в оренду квартири, бронює номери в готелях, проводить екскурсії по місту, забезпечує трансфером, візова підтримка і доставка квітів з подарунками.. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Агентство Poltava City пропонує свої послуги щодо забезпечення туристів і ділових мандрівників надійним і комфортним житлом, як в квартирах так і в номерах готелів Полтави.

Стисла інформація
Готель Полтави біля річки Ворскла. Номери 7 категорій. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель Турист розташована на мальовничому березі річки Ворскла, біля міського пляжу, серед вікових дерев зеленої зони. З вікон готелю відкривається вид пагорбів з церквами та лісовими масивами. Номерний фонд готелю пропонує різні номери на 240 місць. До послуг гостей готелю - сауна, конференц-зал, парковка.

Стисла інформація
Номера 5 категорій
Розташований у діловому центрі Полтави
Вартість за добу від 400 до 1500 грн. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель Полтави «Алея Гранд» розташований неподалік від центру Полтави поруч з основними діловими, культурно-історичними, розважальними та спортивними спорудами міста. У декільках хвилинах ходьби від готеля знаходиться Корпусний парк – улюблене місце відпочинку полтавчан та гостей міста. На першому поверсі готеля розташований ресторан «Раффінато».
 
Гостиницы Полтавы предлагают проживание в этом замечательном городе для всех желающих. Также среди местных и приезжих пользуется популярностью зеленый туризм в Полтавской области — отдых в деревне на природе вдали от шума и пыли.
 

Справа Ads
Отель "Одесский дворик" - самый известный отель в Одессе! Комфорт и уют по доступной цене!
Уютная частная гостиница с отличным сервисом и умеренными ценами. Приезжайте к нам в Одессу
Мы ждем Вас в своей гостинице, где создадим комфорт Вам и Вашим близким. Умеренные цены.
Трансфер в аэропорт на бизнес такси >>>
Гостиница в Полтаве >>>