Готелі Маріуполя:

Стисла інформація
Готель в екологічно чистій зоні міста, його територія оточена мальовничим парком.. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель розташований в тихому районі міста Маріуполь на узбережжі Азовського моря. У готелі 27 комфортабельних номерів. На території кафе, сауна, літній майданчик.

Стисла інформація
Номери 3-х категорій. Розташований в 100 метрах від Азовського моря.. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель Турист пропонує провести комфортний відпочинок на Азовському морі в літній час, а також високоякісні послуги розміщення туристів і відправлених у відрядження для вирішення ділових питань на протязі всього року. У готелі передбачені послуги з організації та обслуговування семінарів, конференцій, тренінгів. До послуг гостей готелю: літня кав'ярня з танцмайданчиком, концертний зал, конференц-зал для проведення семінарів і тренінгів (від 25 до 120 чол.), парковка для автомобілів. У готелі передбачена особлива програма знижок при розміщенні групами від 40 чоловік.

Стисла інформація
Готель в тихому районі Маріуполя. 27 номерів.. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель розташований в тихому місці Маріуполя, далеко від суєти центральних проспектів міста. Ми пропонуємо комфортабельні номери, розрахованих на комфортне розміщення одного, двох, трьох і чотирьох гостей, а також окрему кухню обладнану всім необхідним. У кожному номері готелю Колумб в Маріуполі: туалет, душ, телевізор, холодильник, кондиціонер.
 
Мариуполь — промышленный город, тем не менее, на отдых в Мариуполь и окрестные поселки приезжают сотни туристов из крупных городов Восточной Украины. Близость и транспортная доступность — вот основные козыри этих курортов.
 

Справа Ads
На выезде из Ровного - Три звезды - отличный выбор, комфортные номер, доступные цены!
Новые комфортные номера. Парковка, конференц зал, кафе. Бронируйте.
Диана - тихий и уютный отель на 10 номеров - приятные цены