Готелі Запорiжжя:

Стисла інформація
The hotel is located in the city center. Rooms of prime class.. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель Соборний знаходиться в історичному центрі Запоріжжя. Готель являє собою чотириповерхову будівлю з 16 різними за дизайном номерами вищого класу. На першому поверсі готелю роташоване затишне кафе. Крім того в готелі є власна сауна.

Стисла інформація
Готель розташований у центрі міста Запоріжжя. 230 номерів різних категорій.. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель Інтурист знаходиться в центрі Запоріжжя. Номерний фонд готелю складають 230 номерів різних категорій. На території є ресторани, нічний клуб, конференц зали, масажний кабінет. З вікон готелю відкривається прекрасний вид на найдовший у Європі (більше 15 км) проспект Леніна.

Стисла інформація
Номери 4-х категорій
Розташована на затоці Дніпра
Вартість за добу уточнити в адміністратора. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Розташований готель в Коммунаровському районі м. Запоріжжя, всього в 15 хвилинах їзди від авто-, залізничного вокзалів, а також від центральної набережної магістралі. У готелі Джаз кожному клієнту зможуть запропонувати номер, що відповідає його вимогам і запитам: від одномісного стандартного номеру до двокімнатного люкса. При готелі працює перукарня, бар, ресторан, більярд, тренажерний зал, тенісні корти, яхта, конференц-зал, оздоровчий центр з послугами сауни і басейну.

Стисла інформація
Окружают гостиницу ряд административных зданий. Гостиница оснащена удобными подъездными путями и охраняемой стоянкой. . Вартість бронювання відсутня
Опис:
Гостиница расположена недалеко от центра города. Рядом с гостиницей находится развилка транспортных дорог, ведущих в центр города, промышленную зону города, в жилой микрорайон. В гостинице номера 4-х категорий. Гостиница входит в состав спортивного комплекса, который предоставляет услуги по аренде спортивных помещений под различные виды спорта, услуги тренажерного зала, а также не выходя из гостиницы можно посетить и сауну.




 
На побережье Азовского моря в Запорожской области находится множество замечательных курортов. Одним из них является курортный поселок Кирилловка, расположенный на двух песчаных косах на юго-западе Запорожской области.
 













Справа Ads
Мы ждем Вас в своей гостинице, где создадим комфорт Вам и Вашим близким. Умеренные цены.
Пансионат Демерджи - место, где Вам и Вашей семье будет хорошо
300 метров до моря. Спортивная площадка, тенистая площадка. Завтрак входит в стоимость. Звоните!
Трансфер в аэропорт на бизнес такси >>>