Готелі Ізмаіла:

Стисла інформація
Готель в центрі Ізмаїла. 10 номерів.. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель розташований в самому центрі міста. Готель має 10-ю комфортабельними номерами, оснащені охоронно-пожежною сигналізацією, кондиціонерами, цифровими телефонами, бездротовим інтернетом, супутниковим телебаченням, цифровими сейфами. Всі номери індивідуально декоровані і обставлені, а також оформлені в пастельних тонах.

Готелі Ізмаїла

Місто Ізмаїл невеличкий куточок нашої історії. Це затишние провінційне містечко, розташоване на невеликій височині лівого берега Дунаю, недалеко від Одеси, де комфортні номери та високий рівень обслуговування пропонує готель Лермонтовський. Історія Ізмаїла йде глибоко в давнину, і оповита вона військовою славою. І тому, якщо ви запланували відпочинок в Ізмаїлі, почати його варто з визначних пам'яток.

Місто зберегло безліч пам'ятників архітектури, що нагадують про стародавні часи, але деякі з них були зруйновані. Наприклад, сьогодні вже не побачити великої римської фортеці, яка захищала місто. У 1856 році за умовами Паризького договору вона була зруйнована. Але до наших днів збереглася будівля турецької мечеті кінця XVI століття зразок середньовічного турецького зодчества.

Покровський собор ще одна дивовижна пам'ятка міста Ізмаїла. Собор будувався з 1822 по 1836 році за проектом архітектора А. Мельникова. Також в місті збереглися Успенська церква, Миколаївський храм. Головна визначна пам'ятка міста Ізмаїльський історичний музей А. В. Суворова, який знаходиться в особняку XIX століття і є пам'ятником архітектури. Музей А. В. Суворова і діорама Штурм фортеці Ізмаїл традиційно входять до екскурсійних маршрутів.

А як тільки на місто опуститься ніч, відкриваються двері розважальних закладів. Відпочинок в Ізмаїлі сподобається тим, хто не мислить його без нічного життя. Різні паби, клуби, дискотеки, бари, ресторани на будь-який смак і гаманець. Туристична інфраструктура міста розвинена добре, і тому кожен зможе знайти для себе заняття. Ну а після цього ви зможете продовжити свій відпочинок в готелі міста. Розслабитися, набратися сил і на наступний день знову на прогулянки по місту і околицям Ізмаїла.