Готелі Іллічевська:

Стисла інформація
Готель в центрі міста на розі вул. Садова і Перемоги. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель розташований в цетрі міста Іллічівка. У готелі одномісні, двомісні та тримісні номери поліпшеної категорії з автономною системою опалення, кондиціонування та вентиляції.

Стисла інформація
Готель розташований біля моря. Всього 14 номерів. Вартість бронювання відсутня
Опис:
Готель Іллічівська знаходиться в 500 метрах від моря - готель на 14 номерів, з сауною, банкетним залів та альтанками. В кожному номері кондиціонер, сейф, телефон, рідкокристалічний телевізор із супутниковим ТБ, міні-бар, холодильник, є доступ до мережі інтернет Wi-Fi.Іллічівськ, а з 2016 року – Чорноморськ, – курортне місто в 30 км від Одеси. Незважаючи на те, що це – один з найбільших портів України, центральний міський пляж уже кілька років поспіль отримує Блакитний Прапор. На міжнародному рівні цепозначає виняткову чистоту пляжу і навколишніх вод, а також повну готовність пляжу приймати відвідувачів. Тому до літнього сезону місто заповнюється туристами.

Готелів в Іллічівську не надто багато. Практично всі з них можна віднести до міні-готелів з малою кількістю номерів. Незважаючи на це, міні-готелі і готелі Іллічівська пропонують сервіс на гарному рівні, чому туристи впевнено повертаються сюди щороку.

Сервіс в готелях Іллічівська включає в себе обслуговування номерів, користування басейном, послуги сніданку або можливість готувати прямо в номері. Якщо ви шукаєте конференц-зал або інші ділові послуги, легше підшукати потрібне в Одесі на panoramadeluxe.com. При бронюванні готелю переконайтеся в тому, що він готовий надавати перераховані на сайті послуги.